Parkingi Wrocław Strachowice

Lotnisko Wrocław – Strachowice

Port lotniczy Wrocław im. Mikołaja Kopernika położony jest około 10 kilometrów od centrum Wrocławia, na osiedlu Strachowice, dlatego często nazywany jest po prostu Lotniskiem Strachowice. Obecnie obsługiwany jest przez dziesięć linii lotniczych, a w sezonie wakacyjnym obsługuje wiele lotów czarterowych.

Ciekawostką jest, że z uwagi na fakt iż w pobliżu stacjonują garnizony NATO, w ramach których stacjonują w naszym kraju żołnierze z USA, to zdarza się, że na lotnisku obsługiwane są samoloty US Air Force.

Na terenie terminali znajdziemy szereg standardowych obiektów handlowych i usługowych (sklepy, restauracje, kawiarnie itp.). Dla pasażerów przygotowano również katalog usług Vip & Business Services.

Parkowanie przy lotnisku Wrocław – Strachowice

Port lotniczy Wrocław posiada kilka własnych parkingów, jednak nie wszystkie przeznaczone są do parkowania długoterminowego. Właśnie dlatego warto przed wylotem dobrze zorientować się na którym z parkingów pozostawiliśmy nasz samochód, ponieważ ceny na poszczególnych parkingach bardzo różnią się od siebie. Wylatując na wakacje z lotniska Wrocław – Strachowice wielu podróżnych decyduje się na korzystanie z prywatnych parkingów strzeżonych zlokalizowanych w okolicy.

Lotnisko Wrocław Strachowice
Parking Strachowice

Dobre parkingi przy Lotnisku Wrocław Strachowice

Tworząc LotPark.pl zastanawialiśmy się między innymi nad tym czym powinien wyróżniać się dobry parking przy Lotnisku Wrocław – Strachowice. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam szybko wytypować dwie cechy: bezpieczeństwo i komfort. W dużej mierze to właśnie one decydują o tym czy nasza podróż jest udana i to niezależnie od tego czy to wyjazd służbowy czy wakacje z rodziną.

Całodobowy nadzór osobowy, system monitoringu z wysokiej jakości kamerami, zadbany teren, czysty i sprawny technicznie bus do przewozu na lotnisku – między innymi te aspekty decydują o tym, czy będziemy mogli wygodnie i beztrosko podróżować (bez konieczności martwienia się o pozostawiony na miejscu samochód). Możliwość parkowania nie tylko samochodów osobowych, ale również samochodów elektrycznych (z możliwością ładowania), busów czy autokarów to również elementy oferty które dla wielu będą istotne. Dlatego staramy się aby opisy na naszej stronie były możliwie najbardziej wyczerpujące i obrazowo przedstawiały faktyczne warunki jakie zapewnia konkretny parking.

Szybka i łatwa rezerwacja

Nasza strona została stworzona w taki sposób, aby proces rezerwacji – począwszy od wyszukiwania ciekawej oferty, na samej płatności za rezerwację kończąc był możliwie szybki i łatwy. Właśnie dlatego postawiliśmy na połączenie czytelnego i prostego wyglądu z najwygodniejszymi rozwiązaniami technicznymi. Dzięki temu miejsce postojowe na parkingu przy lotnisku Strachowice we Wrocławiu za pośrednictwem LotPark.pl zarezerwujesz dosłownie w kilka minut.