Parkingi Warszawa Okęcie

Lotnisko Chopina w Warszawie

Lotnisko Chopina w Warszawie to największy port lotniczy w Polsce. Według szacunków obsługiwane na nim jest około 30% z całego ruchu lotniczego w naszym kraju. Często nazywany jest Lotniskiem Okęcie (od nazwy dzielnicy w której jest zlokalizowany). Na terenie lotniska znajdziemy rozbudowaną infrastrukturę, w skład której wchodzą między innymi liczne sklepy oraz lokale gastronomiczne. W razie potrzeby będziemy mogli również skorzystać z usług banku lub placówki pocztowej, a także bez problemu wymienimy waluty w kantorach. Swoje oddziały na terenie lotniska posiada wiele wypożyczalni samochodów – tych najbardziej znanych, jak i tych mniej popularnych.

Dla bardziej wymagających pasażerów Lotniska Okęcie zostało przygotowane kilka Salonów Executive oraz VIP Line. Korzystając z tych usług można liczyć na pełną dyskrecje – osobną drogę dojazdu oraz parking, indywidualną odprawę biletową, bagażową, celną oraz kontrolę bezpieczeństwa. Gościom Strefy VIP zapewniona zostaje również indywidualna opieka stewardessy lub stewarda portu.


Parkowanie przy Lotnisku Okęcie

Bezpośrednio przy Lotnisku Chopina zlokalizowane są parkingi należące do lotniska, jednak podróżni często wybierają parkingi prywatne zlokalizowane w pobliżu lotniska. Ich oferta nierzadko okazuje się bardziej atrakcyjna nie tylko pod względem ceny, ale również samych warunków parkowania. Bezproblemowy transfer na lotnisko oraz wysoka jakość obsługi powoduje, że parkowanie na prywatnych parkingach zyskuje wśród pasażerów coraz więcej zwolenników.

Warszawa Okęcie Lotnisko Chopina
Parking

Parking strzeżony – beztroska podróż

Wakacje z rodziną? Podróż służbowa? Niezależnie jaki jest powód – jeśli szukasz dobrego parkingu strzeżonego w pobliżu Lotniska Warszawa – Okęcie to strona na której się w tej chwili znajdujesz została stworzona właśnie z myślą o Tobie. W bardzo łatwy i szybki sposób znajdziesz oraz zarezerwujesz miejsce postojowe na parkingu przy Lotnisku Chopina w Warszawie.

Z branża parkingową związani jesteśmy od kilku lat, co pozwoliło nam doskonale poznać oczekiwania Klientów i skutecznie na nie odpowiadać. Właśnie dlatego na naszej stronie znajdziesz oferty parkingów na których pozostawisz samochód osobowy, samochód elektryczny, busa, a nawet autokar. Priorytetowo traktujemy sprawy związane nie tylko z bezpieczeństwem Twojego pojazdu, ale również z Twoim komfortom – właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz parkingi przy Okęciu zapewniające wygodny transfer na lotnisko, a także odbiór z lotniska po zakończonej podróży.

Wygodna i szybka rezerwacja

Dokładamy wszelkich starań, aby w możliwie najbardziej szczegółowy i przejrzysty sposób przedstawić ofertę każdego z parkingów, tak aby ułatwić wybór tego, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania, a przy tym nadal będzie atrakcyjny cenowo.

Wykonując zaledwie kilka kliknięć możesz wybrać i zarezerwować dobry parkingu przy lotnisku Okęcie, co sprawia że w kilka minut możesz zapewnić sobie beztroską podróż, bez konieczności martwienia się o pozostawiony przy lotnisku samochód.

Jak wybrać dobry Parking Okęcie?

Nie ważne czy planują Państwo wakacje z rodziną czy wyjazdu służbowy – chyba każdy chciałby aby jego podróż upłynęła beztrosko, bez niepotrzebnych stresujących i nerwowych sytuacji. Na pewno wybór odpowiedniego parkingu strzeżonego zlokalizowanego w pobliżu lotniska z którego wylatujemy jest sprawą, która ma na to ogromny wpływ. Jak wybrać dobry parking? Poniżej publikujemy kilka wskazówek.

Bezpieczeństwo

Będąc w podróży nikt nie chciałby otrzymać informacji, że samochód który pozostawił w kraju został uszkodzony lub co jeszcze gorsze skradziony. Właśnie dlatego wybierając parking przy Lotnisku Chopina w Warszawie kwestie związane z bezpieczeństwem warto traktować priorytetowo. Podstawą jest całodobowy dozór osobowy oraz dobrej jakości system monitoringu, z kamerami rejestrującymi wyraźny obraz nawet w nocy. Solidne ogrodzenie skutecznie zabezpieczy nasz samochód przed dostępem nie tylko osób trzecich, ale również dzikich zwierząt, które mogą zasiać spustoszenie na przykład w instalacji elektrycznej naszego pojazdu.

Dobry parking strzeżony powinien posiadać polisę ubezpieczeniową w renomowanym towarzystwie ubezpieczeń, które nie będzie stwarzało problemów w wypadku konieczności wypłaty odszkodowania. Życie czasami pisze tak zaskakujące scenariusze, że nawet najbardziej solidna obsługa i właściciel przykładający największą uwagę do jakości świadczonych usług, nie są w stanie przewidzieć niektórych zdarzeń. Właśnie wtedy może przydać się ubezpieczenie.

Komfort

Każda podróż powinna rozpoczynać i kończyć się przyjemnie oraz komfortowo. Dlatego wybierając parking strzeżony przy Lotnisku Okęcie warto zwrócić uwagę na kilka spraw, dzięki którym już od samego początku nasz wyjazd będzie przyjemniejszy. Jedną z nich jest kwestia podłoża – z pozoru sprawa mało istotna, ale chyba nikt nie chciałby wsiadać do samolotu w ubłoconych butach, a niestety na trawiastych parkingach po kilkudniowych ulewach potrafi utworzyć się solidna warstwa błota. Lepiej więc wybierać parkingi z utwardzoną nawierzchnią – na przykład asfaltową, z płyt betonowych lub przynajmniej wysypaną żwirem.

Czasami może zdarzyć się (zwłaszcza w miesiącach wakacyjnych, kiedy ruch na lotniskach jest wzmożony), że będziemy musieli chwilę poczekać na transfer z parkingu na lotnisko. Przyjemnie kiedy parking posiada jakąś przytulną poczekalnię, gdzie możemy schronić się przed deszczem lub upałem. Bardzo istotna jest sama kwestia transferu na lotnisko. Busy który realizowany jest przewóz powinny być zadbane, schludne oraz w pełni sprawne technicznie.

Pozostałe

Dla podróżujących z Lotniska Okęcie po raz pierwszy istotna może być kwestia obsługi. Jeśli na parkingu pracują pomocne osoby z doświadczeniem, to na pewno uzyskamy od nich szereg cennych wskazówek dotyczących sprawnego poruszania się po terminalu oraz odprawy bezpieczeństwa czy bagażowej.

Jeżeli jesteśmy posiadaczami samochodu elektrycznego to warto dowiedzieć się czy na parkingu na którym mamy zamiar dokonać rezerwacji istnieje możliwość ładowania takiego pojazdu. Na pewno będzie to duże ułatwienie w całej organizacji podróży. Natomiast przyjeżdżając na parking busem lub innym większym pojazdem możemy zorientować się wcześniej czy parking posiada miejsca przeznaczone do wygodnego parkowania samochodów o większych gabarytach.

Mamy nadzieję, że powyższe wskazówki pomogą wybrać parking Okęcie spełniający Państwa oczekiwania. Korzystając z serwisu LotPark.pl na pewno znajdą Państwo ofertę dostosowaną do wymagań oraz wygodnie i szybko dokonają rezerwacji miejsca postojowego.