Parkingi Katowice Pyrzowice

Lotnisko Katowice Pyrzowice

Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice im. Wojciecha Korfantego w Pyrzowicach (Katowice Wojciech Korfanty Airport) to główne lotnisko dla całego województwa śląskiego oraz okolic. Nazywane często po prostu Lotniskiem Pyrzowice od nazwy wsi w której faktycznie się znajduje. Wiele osób jest zaskoczonych faktem, że lotnisko to znajduje się ponad 30km od centrum Katowic, a mimo to posiada w nazwie nazwę stolicy Metropolii Górnośląsko – Zagłębiowskiej. Posiada jeden z najdłuższych pasów startowych w Polsce, dlatego często przyjmuje największe samoloty transportowe na świecie. Obecnie jest to lotnisko cywilne, jednak powstało na bazie dawnego lotniska wojskowego.

Lotnisko Katowice Pyrzowice składa się z trzech terminali, na terenie których znajdziemy liczne sklepy, punkty usługowe oraz gastronomiczne, a także aptekę oraz ambulatorium. Ponadto władze lotniska przygotowały szereg usług typu Premium. Możemy skorzystać z opcji indywidualnej kontroli bezpieczeństwa (Fast Track), luksusowo i komfortowo wyposażonych miejsc przeznaczonych do indywidualnego oczekiwania na lot (Business Lounge) czy też kompleksowej usługi Meet & Assist.

Parkowanie przy lotnisku Katowice – Pyrzowice

Lotnisko posiada trzy własne parkingi – dwa niestrzeżone oraz jeden strzeżony – Premium. Cena za postój uzależniona jest od tego który parking wybierzemy oraz jak długi będzie postój naszego pojazdu. Wokół lotniska znajdziemy prywatne parkingi strzeżone, które równie chętnie wybierane są przez turystów podróżujących z lotniska w Pyrzowicach.

Lotnisko Katowice Pyrzowice
Parking Pyrzowice

Parkingi Katowice Pyrzowice – bezpiecznie i komfortowo

Tworząc stronę LotPark.pl wykorzystaliśmy nasze wieloletnie doświadczenie w branży parkingowej. Właśnie dlatego wiemy, że dla osób szukających dobrych parkingów strzeżonych przy Lotnisku Katowice – Pyrzowice istotne są tak naprawdę dwie kwestie – bezpieczeństwo oraz komfort.

Nie ważne czy podróżujesz służbowo, czy w celach rekreacyjnych – chyba nie ma osoby której wiadomość o uszkodzeniu (lub co gorsza kradzieży) samochodu nie popsułaby humoru. Z tego powodu warto wybrać parking przy Lotnisku Pyrzowice, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Cechy takie jak chociażby solidne ogrodzenia, całodobowy nadzór osobowy czy nowoczesny system monitoringu to z pewnością elementy które należy brać pod uwagę wybierając parking. Z kolei wygodny transfer na lotnisko czy odbiór po powrocie sprawią, że od początku do końca nasza podróż będzie przebiegała komfortowo.

Zarezerwuj szybko i sprawnie

Korzystając z naszej strony internetowej i poświęcając tylko kilki minut bez problemu znajdziesz dobry parking przy Lotnisku Katowice – Pyrzowice. Nasz serwis został stworzony w taki sposób, aby cały proces – począwszy od wyszukiwana atrakcyjnej oferty, na dokonaniu rezerwacji i płatności skończywszy – był maksymalnie szybki, łatwy i bezpieczny. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby przygotować dla Państwa najlepszą ofertę parkingów znajdujących się w pobliżu najpopularniejszych lotnisk w Polsce.