Parkingi Poznań Ławica

Lotnisko Poznań – Ławica

Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego położy jest w zachodniej dzielnicy Poznania, około 7 kilometrów od jego centrum. Jest to jedno z najstarszych lotnisk w Polsce. Ciekawostką jest, że w niedalekiej odległości znajduje się lotnisko wojskowe Poznań – Krzesiny o bardzo podobnych parametrach pasa startowego, co w przepości kilka razy spowodowało, że samoloty cywilne omyłkowo lądowały na lotnisku wojskowym. Obecnie dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań technicznych do podobnych błędów już nie dochodzi.

Na lotnisku znajdziemy kilka punktów handlowych, kawiarnie, restauracje, kantor oraz wypożyczalnie samochodów. Port Lotniczy Poznań-Ławica przygotował również usługi typu VIP/Business dla szczególnie wymagających klientów.

Parkowanie przy lotnisku Poznań – Ławica

Na terenie lotniska Poznań – Ławica znajduje się kilka parkingów. Wśród nich znajdziemy parkingi średnioterminowe, długoterminowe oraz strefę Kiss & Fly. Wielu turystów poszukuje jednak korzystniejszych ofert na parkingach prywatnych rozlokowanych w pobliżu lotniska.

Lotnisko Poznań Ławica
Parking Poznań Ławica

Parking przy Lotnisku Poznań Ławica – pamiętaj o rezerwacji

Nieistotne czy planujesz podróż służbową czy urlop z rodziną lub przyjaciółmi – jedną z rzeczy o których na pewno warto pomyśleć przed wylotem jest rezerwacja miejsca postojowego na dobrym parkingu w pobliżu lotniska Poznań – Ławica. Strona na której właśnie się znajdujesz na pewno ułatwi i przyspieszy wybór bezpiecznego i komfortowego parkingu.

Prawdopodobnie nikt nie chciałby otrzymać informacji o uszkodzeniu lub kradzieży pojazdu będąc tysiące kilometrów od domu. Właśnie dlatego warto wybierać parkingi w pobliżu lotnisk, które dzięki cechom takim jak na przykład całodobowy nadzór osobowy, skuteczny system monitoringu czy nowoczesna i zadbana infrastruktura zapewnią Ci beztroski wylot. Nie bez znaczenia są również elementy wpływające na wygodę podróży, takie jak chociażby transfer na lotnisko i odbiór po powrocie czystym i sprawnym technicznie busem. Wiele uwagi poświęcamy na to aby w ofertach prezentowanych na naszej stronie te wyżej wymienione i inne cechy były przedstawione w czytelny sposób jasny i czytelny, tak aby jak najlepiej prezentować faktycznie warunki których możemy spodziewać się na konkretnym parkingu.

Rezerwacja w kilka minut

Prostota, szybkość wyszukiwania oferta i łatwość dokonywania rezerwacji – na te cechy postawiliśmy tworząc serwis LotPark.pl. Dzięki temu w krótką chwilę, wykonując dosłownie kilka kliknięć znajdziesz parking przy lotnisku Ławica który będzie najlepiej spełniał Twoje oczekiwania, a następnie błyskawicznie dokonasz rezerwacji. Mamy nadzieję, że nasza strona ułatwi i przyspieszy Ci planowanie niejednej podróży.