Parkingi Kraków Balice

Lotnisko Kraków – Balice

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w Krakowie to pod względem obsługiwanej liczby pasażerów oraz przeprowadzanych operacji lotniczych drugie największe lotnisko w Polsce. Znajduje się w odległości około 11km od centrum Krakowa, we wsi Balice – stąd wzięła się potoczna nazwa, czyli Lotnisko Balice. Na terenie lotniska znajdziemy wiele sklepów oraz lokali gastronomicznych które z pewnością umilą oczekiwanie na podróż. Bez problemu wypożyczmy samochód. Ciekawostką jest, że Lotnisko Kraków – Balice dzieli jeden z betonowych pasów startowych z lotniskiem wojskowym.

Lotnisko Kraków – Balice szczególnie wymagającym pasażerom oferuje usługę VIP w ramach której możemy liczyć między innymi na takie udogodnienia jak: przejście na pokład samolotu z pominięciem tradycyjnej ścieżki pasażera, spersonalizowaną obsługę przed i po locie, odprawa celna, bagażowa oraz paszportowa bez kolejki, przejazd z/do samolotu limuzyną oraz wiele innych.

Port Lotniczy im. Jana Pawła II w Krakowie z roku na rok bije kolejne rekordy popularności i zwiększa liczbę przeprowadzanych operacji oraz obsługiwanych pasażerów. Właśnie dlatego jest stale rozwijany i przeprowadzany są na nim kolejne inwestycje, aby jeszcze bardziej usprawnić obsługę podróżnych.

Parkowanie przy lotnisku Kraków Balice

Na terenie lotniska znajdziemy parking typu Kiss & Fly umożliwiający szybkie wysadzanie lub zabieranie pasażerów. Parkowanie jest bezpłatne do 10 minut.

Lotnisko Kraków Balice posiada własne parkingi, jednak wielu podróżnych decyduje się na korzystanie z ofert prywatnych firm oferujących usługę parkowania, zlokalizowanych w bardzo bliskiej odległości od lotniska.

Lotnisko Balice
Balice Parking

Bezpieczny parking Kraków Balice – znamy Twoje potrzeby

Serwis LotPark.pl został stworzony przez osoby działające w branży parkingowej od wielu lat. Dzięki temu doskonale znamy potrzeby i wymagania Klientów szukających dobrego parkingu przy Lotnisku Kraków – Balice. W naszej ofercie znajdziesz parkingi które doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku osób podróżujących służbowo, jak i wylatujących z Lotniska Balice w celach turystycznych.

Wiemy, że jednym z istotnych elementów beztroskiej podróży jest bezpieczeństwo pozostawionego przy lotnisku samochodu i właśnie dlatego bardzo poważnie podchodzimy do wszelkich kwestii związanych z zabezpieczeniami stosowanymi na terenie oferowanych przez nas parkingów. Nie mniej istotny jest dla nas temat związany z komfortem naszych Klientów – czyli chociażby kwestia transferu na lotnisko. Właśnie dlatego staramy się w sposób jasny i czytelny prezentować oferty parkingów przy Lotnisku Kraków – Balice, tak aby każdy mógł odnaleźć ofertę najlepiej odpowiadającą jego oczekiwaniom. Znajdziesz tutaj parkingi przyjmujące samochody osobowe, samochody elektryczne, busy a nawet autokary.


Rezerwacja w kilka minut

Tworząc serwis LotPark.pl postawiliśmy przede wszystkim na prostotę i wygodę. Wystarczy dosłownie chwila aby łatwo wybrać parking spełniający Twoje potrzeby, a następnie bezpiecznie dokonać rezerwacji miejsca postojowego. Teraz nie ma potrzeby przeglądać kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu różnych stron internetowych, bo wszystko jest w jednym miejscu – na LotPark.pl.